Aplikacja mobilna "Twój parasol" dla osób doznających przemocy domowej

twój parasol

Informujemy, że istnieje możliwość korzystania z aplikacji mobilnej" Twój parasol" przez osoby doznające przemocy w rodzinie.
Twój Parasol to aplikacja mobilna dzięki której osoby narażone na sytuacje związane
z przemocą w rodzinie mogą uzyskać wsparcie i informacje. Poza materiałami edukacyjnymi aplikacja umożliwia dostęp do bazy organizacji oferujących wsparcie.
Aplikacja umożliwia również przesyłanie informacji o zdarzeniach przemocowych do ewentualnego wykorzystania później oraz możliwość kontaktu z wcześniej skonfigurowanym adresem email lub możliwość szybkiego wybrania telefonu alarmowego.
W celu zapewnienia dyskrecji użytkowania aplikacji – oficjalną częścią aplikacji jest zestawienie danych pogodowych odpowiednich do lokalizacji.
Twój Parasol to bezpłatna aplikacja mobilna - serwis pogodowy z ukrytym menu. Na ekranie smartfona wyświetla się prognoza pogody odpowiednia dla danego regionu. Po dwukrotnym kliknięciu w ikonę pogody, serwis przenosi nas do zakładki dla ofiar przemocy.

W części ukrytej znajduje się notatnik, za pomocą którego można dokumentować incydenty przemocy: zrobić zdjęcie, nagrać film, sporządzić notatkę głosową lub opis sytuacji. Plik automatycznie wysyłany jest na wybrany wcześniej adres. Co ważne, notatki nie są zapisywane w pamięci telefonu.

Więcej: https://twojparasol.com

 

Tytuł Typ Rozmiar Dodany przez
Plan awaryjny dla osób doświadczających przemocy domowej pdf 444.06 KB Administrator
Opis zmian Data Osoba Porównaj
Artykuł został utworzony. czwartek, 01 lipiec 2021 05:57 Administrator
Artykuł został zmieniony. czwartek, 01 lipiec 2021 05:59 Administrator
Artykuł został zmieniony.
Dodane załączniki
czwartek, 01 lipiec 2021 06:15 Administrator